Piabet CMT Cüzdan Metodu İle İşlem Nasıl Yapılır?

Piabet CMT Cüzdan yatırım metodu son zamanlarda kullanılan en çok tercih ettiği yatırım yöntemlerindendir. Bunun en çok tercih edilmesinin sebebi de herhangi bir banka CMT cüzdan veya sanal kart dahi açmanıza gerek kalmadan direkt olarak numaranız üzerinden cep telefonu üzerinden yaptığınız bir para çekimi işlemidir. Bu para çekimi işleminde dilediğiniz gibi telefon numaranızı üzerinden para yatırım yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CMT Cüzdan işleminin açık olduğu bir telefon numarasına sahip olmak. Bu işlemi de telefon operatörünüzle görüşerek yapabilirsiniz. Buradan faturaya yansıtma işlemi ile direkt olarak numaranın üzerinden yapacağınız para çekimi işlemini daha sonra telefon faturanız üzerinden ödeyebilirsiniz. Bankalarla hiçbir şekilde iletişime geçmediğiniz bir yöntem olduğu için kullanıcılar oldukça tercih etmektedir ve herkesin oldukça rahatına gelen bir işlemdir.

Piabet CMT Cüzdan İle Para Çekimi

Piabet CMT cüzdan ile para çekimi işlemi sitenin CMT cüzdan kullanan kullanıcılar için sunduğu ve CMT cüzdan üzerinden yapacağınız işlemlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanıcılar son zamanlarda özellikli kredi kartları oldukça yoğun kullandıkları için site bu konuda bu işlemi sunmuştur. Bu işlemin yani CMT cüzdan ile para çekimi şeklinin en büyük avantajı siteye para çekimi yaptıktan sonra direkt olarak bunu bankanızla konuşarak ve onun sağladığı imkanlarla yatırdığınız miktarının üzerinden taksit yapabilme imkanıdır. CMT cüzdan işlemi ile ilgili çok daha detaylı bilgileri bulabilmek için sitenin finansal işlemler başladığında veya direkt olarak bir insanla görüşme yapabilmek için canlı destek hizmeti ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Piabet Hızlı Havale İle Para Çekimi

Piabet hızlı havalesi ile para çekimi işlemi oldukça yaygın kullanılan ve çok bilindik bir işlemdir. Banka havalesi bildiğiniz gibi sitenin banka hesabı üzerine yaptınız havale işlemidir. Türkiye’de hizmet veren bankaların tamamı ile bahis sitesinin anlaşması vardır ve içerisinde hesabı vardır. Bu sebeple herhangi bir eft işlemi yapmadan başka bir bankada hesap açmadan direkt olarak kendi bankanızdan sitenin hesabına havale yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın